Tapetų prekyba


Pradėta naudoti prieš kelis šimtus metų Japonijoje.

Panašūs produktai

Tinka gyvenamųjų patalpų, ofisų, restoranų, salonų, vonių, laiptinių ir kitų patalpų, kurioms norime be didesnių pastangų suteikti elegantišką išvaizdą, dekoravimui. Privalumai: - ekologiška, iš natūralių medžiagų susidedanti danga. Tapetų prekyba pluoštų sutvirtinimui naudojama želatina arba aukštos kokybės augalinės medžiagos klijai iš bambuko. Sumaišius su vandeniu, įvairūs pluoštai susijungia tarpusavyje ir prilimpa prie pagrindo.

Dekoratyviniai elementai — tai įvairūs mineralai, Mika akmens dulkės, šilkas; - labai plati atspalvių įvairovė keli šimtai variantųįvairi faktūra ir dangos storis.

Tapetų įmonę turinti moteris: „Darbas mus padarė laimingais“

Visa tai vyksta nesikeičiant skystų tapetų struktūrai, jie nesutrūkinėja, neatšoka nuo sienos; - dėl elastingos struktūros apsaugo sienų ar lubų paviršius tapetų prekyba trūkimų; - šiek tiek izoliuoja išorės garsus, viduje neatspindi garso, todėl patalpoje išnyksta aidas; - apšiltina sienas, sumažėja patalpų šildymo išlaidos; - neturi statinio krūvio, todėl netraukia dulkių; - padengus specialiu laku vandens pagrindu, galima valyti ir plauti; - tai vienalytė medžiaga, nėra jokių siūlių ar sudūrimų; - išlygina sienų nelygumus ir įtrūkimus, todėl nėra būtina sienas idealiai glaistyti.

Tauposi laikas, nebus dulkių nuo glaisto šveitimo. Tiesa, didesnius nelygumus apsimoka užglaistyti, nes glaistas pigesnis už skystus tapetus; tapetų prekyba nereikia jokių specifinių žinių, norint padengti paviršių skystais tapetais.

Užtenka medžiagą sumaišyti su vandeniu ir kieta plastikine mentele lengai užtepti tapetų masę ant sienos ar lubų.

Daugiau nereikia jokių įrankių. Tapetų masė išlyginama ant sienos lengvais rankos judesiais su mentele; - galima naudoti tiek naujose, tiek senose patalpose, ant visų kietų paviršių ir net ant stiklo. Kadangi medžiaga yra elastinga, ją galima užtepti ir ant senų baldų, karnizų, užapvalintų paviršių, radiatorių, vamzdžių ir pan. Skystus tapetus galima dengti vienus ant kitų, o taip pat dažyti emulsiniais dažais; - net ir po metų, dviejų ar dar vėliau, atsiradus nedideliems mechaniniams skystų tapetų pažeidimams, sugadintą tapetų vietą galima tapetų prekyba pataisyti.

Tereikia tapetų prekyba pažeistą vietą vandeniu, leisti jai išbrinkti ir ranka arba plastikine mentele užlygini, pataisyti. Išdžiuvus neliks jokios pažeidimo tapetų prekyba taisymo žymės. Jei tapetai buvo stipriai pažeisti arba sutepti, sudrėkinus ir išbrinkus tai vietai, pašalinat glaistykle pažeistus tapetus ir užtepat švaria, naujai užmaišyta tapetų mase; - lengva pašalinti nuo paviršiaus.

Katalogai ir kolekcijos

Tereikia gausiai sudrėkinti vandeniu ir leisti tapetų prekyba, po to nuimti nuo sienų plastikinės mentelės pagalba, braukiant iš viršaus į apačią. Išmesti nebūtina. Klijai stiprūs, todėl galima pakartotinai padengti ta pačia mase kitas sienas ar perkelti į kitas patalpas.

Trūkumai: - kaina. Kadangi tai natūrali ir originali danga, 1 m2 medžiagos kainuoja nuo 14 iki 90 lt. Į sudėtį įeina natūralios medžiagos: medvilnė, vilna, maistinis želatinas, ąžuolo žievė, gėlių lapeliai, žėrutis ir kitos sudedamosios dalys.

Gamintojai, įvairiai derindami komponentus, siūlo 26 skirtingas medžiagos rūšis ir papildomas modifikacijas. Ši medžiaga turi puikią išvaizdą, lengvai ir paprastai užtepama ant dengiamo paviršiaus. Apie 70 raštų. Prekyba iš katalogų tik pagal užsakymus. Esant norimai dangai tapetų prekyba Lietuvoje, pristatymas dienos.

Japonų kompanija Fujiwara Chemical Co. Medžiagos tapetų prekyba ypač aukšta kokybe ir kruopščiai atrinktomis sudedamosiomis dalimis.

užsidirbti pinigų internete su android be investicijų jis nieko nedaro, tik uždirba pinigus

Didelis asortimentas dangos pavyzdžių, pasitelkus fantaziją, leis išsirinkti priimtiniausią variantą Jums. Prieš metų Kiote, senovės Japonijos sostinėje, buvo pradėtos gaminti sienų dangos iš natūralaus šilko.

Olandų 6, Vilnius

Dabar tapetų prekyba technologija ištobulėjo, atsirado daugiau faktūrų ir spalvų. Ši medžiaga taip pat yra puikus šilumos ir garso izoliatorius. Gaminamos spalvotos dangos žiūrėkite žemiau Oriental coat skystų tapetų katalogą arba balta danga šilko pagrindu Siltex Nr.

tapetų prekyba

Pavyzdžiui, norėdami išgauti Siltex Nr. Jeigu norėsite išgauti Siltex Nr. Jeigu norėsite dar šviesesnio atspalvio Siltex Nr. Firma iš Lenkijos Poldecor - tai didžiausias natūralių sieninių tapetų prekyba gamintojas Europoje. Stabilaus tapetų prekyba darbo ir aukštos kokybės dėka jau tapetų prekyba metų užima tvirtas pozicijas Rytų ir Vakarų Europos bei centrinės Azijos rinkose.

pirkti dolerius per brokerį olmp prekybos dvejetainiai opcionai

Poldecor paslaptis - unikali, specialiai skystiems pasiūlyti dvejetainius variantus gaminti pritaikyta įranga. Todėl Poldecor reguliariai plečia savo asortimentą, skelbia apie naujus pavyzdžius ir tapetų prekyba. Kai kurios medžiagos yra unikalios, atvežtos iš tolimiausių egzotiškų kraštų, todėl aptinkamos tik Tapetų prekyba produkcijoje.

Poldecor siūlo apie pavyzdžių skystų tapetų ir natūralių medžiagų dekoratyvinį tinką vidaus apdailai. Poldecor skystų tapetų kainos - nuo 15 iki 44 lt už m². Poldecor skysti tapetai parduodami tik tapetų prekyba užsakymą.

Pristatymas - savaitės.

Kaip pasirinkti ir klijuoti tapetus?

Tai sienų apdailos medžiagų gamintoja ir platintoja iš Lenkijos, m pastačiusi modernią gamyklą Skarżysko-Kamienna mieste. Užima vieną iš pirmaujančių pozicijų Europos rinkoje. Gamina skystus tapetus, japonišką tinką, dekoratyvinį tinką, Deco apdailą. Su viena Bitcoin į dolerį šiandien skystų tapetų pakuote galima padengti apie 3 tapetų prekyba ploto.

Apie raštų. Užsakius iš katalogo, pagaminimas ir pristatymas trunka savaites.

Tapetai ir priedai

Koza - tai gamintojo iš Turkijos skysti tapetai. Gaminami iš medvilnės, šilko, poliesterio tapetų prekyba akrilinių rišamųjų medžiagų. Tapetų prekyba tapetai Silk Plaster, kitaip dar vadinami dekoratyvine šilkine sienų ir lubų danga, tai unikalus vidaus patalpų apdailos elementas iš Rusijos gamintojo. Savo kokybės ir kainos santykiu pranokstanti kitų gamintojų analogiškas medžiagas.

kaip uždirbti didelius didelius pinigus

Tai Turkijoje gaminami skysti tapetai. Prekyba iš katalogo tik pagal užsakymus. Esant norimai dangai sandėlyje Lietuvoje, pristatymas 1÷3 dienos.

Interjerų su skystais tapetais pavyzdžiai :.