Netinkamos parinktys


Get help for the legacy version netinkamos parinktys Microsoft Edge.

Turinio išskyrimo parinkčių sąrašas

Kas yra sekimo priemonės? Sekimo priemonės naudojamos svetainėse siekiant rinkti duomenis apie jūsų naršymo veiklą.

Sekimo priemonės renka duomenis apie tai, kaip jūs naudojate svetainę, pvz. Jos taip pat įgalina kai kurių svetainių funkcijas, pvz. Kai kurios stebėjimo priemonės renka duomenis apie jus keliose svetainėse.

netinkamos parinktys

Dėl šios priežasties kartais gali atrodyti, kad skelbimas žiniatinklyje jus persekioja. Kas yra sekimo prevencija?

Account Options

Mes leidžiame jums nuspręsti, kurias sekimo priemones blokuoti. Galite pasirinkti iš trijų sekimo prevencijos lygių: pagrindinio, subalansuoto ir griežto.

Šiame straipsnyje paaiškinamos galimos vaizdo įrašo ir Vaizdinės reklamos tinklo kampanijų turinio išskyrimo parinktys. Naudodami įvairias kampanijų turinio išskyrimo parinktis pvz. Turinio išskyrimo parinkčių sąrašas Vaizdo įrašo kampanijų turinio išskyrimų parinktys pateiktos kampanijos nustatymuose.

Subalansuotasis lygis pasirenkamas kaip numatytasis. Visos trys parinktys blokuoja potencialiai žalingas sekimo priemones tokias, netinkamos parinktys kasa kriptovaliutas ar naudoja pirštų antspaudus.

netinkamos parinktys

Pagrindinis — blokuoja potencialiai žalingas sekimo priemones, tačiau leidžia daugelį kitų sekimo priemonių, įskaitant tokias, kurios turinį ir reklamas pritaiko asmeniniams poreikiams. Subalansuotas rekomenduota — blokuoja potencialiai žalingas sekimo priemones ir svetainių, kuriose nesate apsilankę, sekimo priemones.

Turinys ir skelbimai tikriausiai bus mažiau pritaikyti asmeniniams poreikiams. Griežtas — blokuojamos potencialiai žalingos sekimo priemonės ir dauguma svetainių sekimo priemonių.

netinkamos parinktys dvejetainių opcionų brokeriai, vertinantys 2020 m

Turinys ir reklamos bus minimaliai personalizuoti. Ši netinkamos parinktys blokuoja daugumą sekimo priemonių, tačiau gali sukelti kai kurių svetainių netinkamą veikimą. Įsitikinkite, kad nustatyta parinkties Sekimo prevencija padėtis Įjungta. Pasirinkite jums tinkamą sekimo prevencijos lygį.

Vykdykite nurodymus slaptažodžiui nustatyti iš naujo. Negalite prisiminti, kurią "Microsoft" paskyrą susiejote su "Office" Patikrinkite, ar teisingai įvedėte paskyros netinkamos parinktys Dar kartą patikrinkite, ar teisingai parašėte paskyros pavadinimą.

Padaryti išimtį sekimo prevencijai Netinkamos parinktys sekimo priemones sustiprinsite privatumą, tačiau gali reikėti padaryti išimtis tam tikroms netinkamos parinktys svetainėms. Tai įgalins visas sekimo priemones tose svetainėse, įskaitant galimai kenksmingas.

Dalyje Sekimo prevencija pasirinkite Išimtys. Taip pat galite sukurti išimtį pačioje svetainėje.

  • Vaizdo ir ekrano požymiai
  • Pranešimas apie klaidą žemėlapyje - Android - Žemėlapiai Žinynas

Nueikite į svetainę, kurią norite įtraukti kaip išimtį sekimo netinkamos parinktys. Pasirinkite Žr. Dalies Sekimo netinkamos parinktys išplečiamajame meniu pasirinkite Išjungta.

netinkamos parinktys aukso variantas

Peržiūrėti, kokios sekimo priemonės buvo užblokuotos Jei įjungėte sekimo prevenciją, galite peržiūrėti sekimo priemones, kurios buvo užblokuotos atskirose svetainėse. Apsilankykite svetainėje, apie kurią norite sužinoti.

netinkamos parinktys pardavimo galimybės be aprėpties

Pasirinkite Sekimo priemonės, kad pamatytumėte, kokias sekimo priemones svetainė naudoja ir kiek iš jų buvo užblokuota. Paskutinį kartą atnaujinta:

kriptovaliutos šypsenos perspektyvos kursą kur parduoti