Įmonės pasirinkimas


dvejetainiai pasirinkimo variantai

Bendrovės pavadinimas turi būti sudarytas laikantis bendrinės lietuvių kalbos normų. Bendrovės pavadinimas turi skirtis nuo kitų juridinių įmonės pasirinkimas pavadinimų, neturi būti tapatumo ar panašumo į kitų juridinių asmenų pavadinimus, žinomesnių užsienio įmonių, įstaigų ar organizacijų vardus, prekių ir paslaugų ženklus, pavadinimas neturi būti klaidinantis.

uždarbis pradedantiesiems internete iš biuro gaunamos papildomos pajamos

Pavadinimas negali sutapti su kitos įmonės pavadinimu ar prekių ženklu. Patikrinti, ar pageidaujamas Bendrovės pavadinimas yra laisvas, reikėtų Juridinių asmenų registro interneto svetainėje bei LR Valstybinio Patentų Biuro interneto svetainėje.

įmonės pasirinkimas bitcoin kaina doleriais diagramoje

Juridinių asmenų simbolinių pavadinimų darymą ir rašymą reglamentuoja Valstybinės įmonės pasirinkimas kalbos komisijos m. N-2 91 patvirtintos Įmonių, įstaigų ir organizacijų simbolinių pavadinimų darymo taisyklės. Norint sužinoti, ar pageidaujamas Bendrovės pavadinimas atitinka lietuvių bendrinės kalbos normas, reikėtų kreiptis į Valstybinę lietuvių kalbos komisiją konsultacijos teikiamos Valstybinės lietuvių kalbos komisijos tel.

įmonės pasirinkimas kriptovaliutų uždirbimo strategija

Įmonės pasirinkimas norimą Bendrovės pavadinimą, galima, tačiau nėra privaloma kreiptis į Juridinių asmenų registrą su prašymu rezervuoti pavadinimą forma JAR Tiek teikiant prašymą Juridinių asmenų registro skyriuje, tiek RC Savitarnos įmonės pasirinkimas už prašymo vykdymą įmonės pasirinkimas 16,22 Eur mokestis, prašymas įvykdomas maždaug įmonės pasirinkimas 1 darbo dieną, o pats pavadinimas rezervuojamas 6 mėnesių laikotarpiui.

Pasibaigus šiam laikotarpiui pavadinimo rezervavimą galima pratęsti pakartotinai sumokėjus 16,22 Eur mokestį.

įmonės pasirinkimas