Yra kriptovaliuta, Kriptovaliutos gali ir paversti milijonieriumi, ir priversti gailėtis - LRT


užsidirbkite pinigų internetinėje valiutos keitykloje

Lietuvos bankas tokią rekomendaciją finansų įstaigoms yra paskelbęs dar prieš porą metų. Mat yra kriptovaliuta, nors laikomos atsiskaitymo ir investicijų priemone, neįgudusį žmogų gali palikti be pinigų, o dalis vartotojų dėl šių valiutų anonimiškumo legalizuoja neteisėtai įgytus pinigus. Verslininkas Justas Pikelis kriptovaliutomis susidomėjo aisiais, kai manyta, kad ji — įrankis nusikaltėliams anonimiškai valdyti pinigus.

dvejetainiai variantai su signalais realių variantų pavyzdys

Tačiau laikui bėgant Justas sako supratęs, kad virtualios valiutos yra progresyvi, daug žadanti technologija. Prieš dvejus yra kriptovaliuta Justas, pritraukęs daugiau nei 33 milijonų eurų kapitalą, sukūrė atsiskaitymo kriptovaliutomis technologiją.

tvirta galimybė

Anot užsienio auditorių, išties sėkmingą. Tačiau yra pavyzdžių, kai žmonės, investavę į kriptovaliutas, neteko visko. Būta ir atvejų, kai pamiršę savo elektroninių piniginių slaptažodžius, nebeatgavo viso turimo turto.

Ji labai vilioja tuos žmonės, kurie yra kriptovaliuta greitai uždirbti. Pasak informacinių technologijų eksperto, kriptovaliutas pasitelkia ir nusikaltėliai: šifruoja yra kriptovaliuta kompiuterių duomenis, buhalterines apskaitas, o išpirkos už duomenis prašo bitkoinais.

Sukčiai taip pat skambina, žada didelį uždarbį, investuojant į kriptovaliutas. Jie nepasitiki valdžia, kuri, anot jų, turėtų reguliuoti.

yra kriptovaliuta dvejetainiai variantai 220

Populiariausios kriptovaliutos — bitkoino — kaina yra kriptovaliuta pabaigoje—ųjų pradžioje staigiai šovė į viršų, iki beveik 18 tūkst. Daliai žmonių tuo metu pasisekė — savo pinigus padidino dvidešimčia kartų.

yra kriptovaliuta

Tačiau taip pat staigiai kaina ir yra kriptovaliuta žiemą bitkoino vertė siekė vos 3 tūkst. Dabar šios kriptovaliutos kaina yra apie 10 tūkst.

Svarbu žinoti Kas yra kriptovaliuta? Kriptovaliuta, kartais vadinama virtualiąja valiuta  ar skaitmeniniais pinigais, nėra faktiniai pinigai, tokie kaip doleriai, svarai sterlingai ar eurai. Ji visiškai skaitmeninė, tai reiškia, kad ji naudojama tik internete, jos nepalaiko vyriausybė. Kriptovaliutos saugomos duomenų bazėse, kurioms taikomos specialiosios taisyklės, kaip jos išduodamos žmonėms.

Tolesnės virtualių valiutų perspektyvos, anot ekonomistų, miglotos. Pasak ekonomisto, kriptovaliutų perspektyvos geresnės šalyse, kuriose silpnas pasitikėjimas finansų institucijomis, pavyzdžiui, Venesueloje, Argentinoje arba Sirijoje.

opciono susidūrimo kaina trx moneta bazė

Vakarų pasaulyje kriptovaliutų reikšmė, spėjama, mažės.