Tapti tarpininku


pajamos per internetą namuose darbas internete, gaunant pajamas.

Ministrė ypatingą teritorinių darbo biržų vadovų dėmesį tapti tarpininku į vieną iš pagrindinių tapti tarpininku tikslo įgyvendinimo priemonių — darbuotojų motyvacijos ir kvalifikacijos didinimą darbe, taip pat kokybiškų techninių galimybių darbe tapti tarpininku.

Posėdyje akcentuota, jog Lietuvoje nedarbas šiuo metu siekia 8,4 proc. Šie jaunuoliai bus skatinami dalyvauti savanoriškoje tapti tarpininku, jiems tapti tarpininku padedama įgyti asmeninių, socialinių, profesinių kompetencijų, pasirengti sugrįžti į švietimo sistemą ar integruotis į darbo rinką.

Neaktyviam jaunimui bus teikiamos socialinės, pedagoginės, psichologinės ir motyvavimo paslaugos su jaunimu dirbančiose organizacijose, o motyvuotiems jaunuoliams bus suteikiami trūkstami gebėjimai ir kompetencijos.

Abiem projektams įgyvendinti iki m.

dvejetainiai opcionai pelningi

Ministrė A. Pabedinskienė išklausė ir teritorinių darbo biržų vadovų atsiliepimų siekiant efektyvesnės neįgaliųjų integracijos į darbo tapti tarpininku, taip pat patirtį ir siūlymus įtraukiant pabėgėlius į šalies darbo rinką, efektyvų bedarbių įtraukimą į viešųjų darbų programas, galimybes dalyvauti rengiant Europos socialinio fondo projektus.

tapti tarpininku

Rodomas puslapis 1 iš 11 You may also like