Parinkties paveikslėlis


Paskyros atkūrimo parinktys

Mažiau Pastaba:  Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

Mūsų tikslas parinkties paveikslėlis padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas.

turbo variantas 30 sekundžių

Gal galite šio puslapio apačioje mums pranešti, ar informacija buvo naudinga? Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip patogia nuoroda.

parinkties paveikslėlis elektrinis brūkšnys

Svarbu:  Jei Mano paveikslėlių parinkčių lange mygtukas Redaguoti arba šalinti mano paveikslėlį yra blankus nepasiekiamasjūsų organizacija išjungė parinktį, leidžiančią vartotojams keisti paveikslėlio parametrus.

Jei turite klausimų dėl šios strategijos, susiekite su techninės pagalbos tarnyba.

parinkties paveikslėlis

Parinkčių puslapyje, pasirinkite Mano paveikslėlis. Vietoje jūsų paveikslėlio, jūsų kontaktai matys tuščią asmens galvos kontūrą. Spustelėkite Įrašyti, tada spustelėkite Gerai. Jei esate patenkinti paveikslėliu, šiame lange nereikia atlikti jokių parametrų keitimų.

parinkties paveikslėlis

Mano paveikslėlio keitimas Jei mygtukas Redaguoti parinkties paveikslėlis šalinti paveikslėlį yra blankus, jūsų organizacija nusprendė neleisti vartotojams keisti savo paveikslėlių. Jei paveikslėlį keisti galite, štai kaip parinkties paveikslėlis padaryti. Paveikslėlio iš savo kompiuterio arba išorinio disko naudojimas Spustelėkite Redaguoti arba šalinti paveikslėlį.

Ką norėtumėte daryti?

Lange Nuotraukos keitimas spustelėkite Įrašyti. Jeigu atidaromas pranešimas, kuriame klausiama, ar norite uždaryti langą, spustelėkite Taip.

Eikite į vietą, kurioje saugomas pakaitinis paveikslėlis ta vieta gali būti jūsų kompiuteris arba išorinis ar tinklo diskas. Pakaitinis paveikslėlis gali būti norimos raiškos, įskaitant HD raiškųjį formatą ir bet kokio parinkties paveikslėlis. Dukart spustelėkite failą.

Kai naudojatės skaitytuvu arba spausdintuvu per tinklo ryšį, galima nustatyti tokią raišką. Jei vaizdą norite patamsinti, perkelkite šliaužiklį kairėn, o jei pašviesinti — dešinėn. Taip pat parinkties paveikslėlis įvesti reikšmę nuo — iki

Dukart spustelėkite paveikslėlį arba failo pavadinimą, tada spustelėkite Keisti. Spustelėkite Įrašyti. Pastaba:  Pakeitus paveikslėlį, gali šiek tiek užtrukti, parinkties paveikslėlis bus rodomas naujasis paveikslėlis.

parinkties paveikslėlis

Viešosios svetainės paveikslėlio naudojimas Pastaba: Kad jūsų kontaktai matytų nuotrauką, jie taip pat privalo turėti prieigą prie svetainės, kurioje yra nuotrauka. Jei ši parinktis galima, Mano paveikslėlio parinkčių lange bus mygtukas, pažymėtas Rodyti paveikslėlį iš svetainės: Jei norite naudoti šią parinktį, pasirinkite Rodyti paveikslėlį iš svetainės, įveskite norimos naudoti nuotraukos URL ir spustelėkite Prisijungti prie paveikslėlio. Taip pat žr.

Paveikslėlio pradinės spalvos informacija išsaugoma su atvaizdu, paveikslėlio pradines spalvas galima atkurti bet kuriuo metu. Pasirinkite norimą keisti paveikslėlį, pasirinkite skirtuką Paveikslėlio įrankiai ir spustelėkite Spalvinti iš naujo. Spustelėkite parinktį Be spalvinimo iš naujo. Pastabos: Galite atkurti visus paveikslėlio pradinius parametrus dialogo lange Paveikslėlio spalvinimas iš naujo spustelėję parinkties paveikslėlis Atkurti pradines spalvas.