Mokėjimo galimybės


Naudinga informacija

Pradėti naudotis Mokėjimo būdai OPAY mokėjimų surinkimo sistema leidžia Jūsų klientams pasirinkti kokiu būdu jie atsiskaitys už pirkinius Jūsų interneto parduotuvėje. Nesvarbu kurį atsiskaitymo būdą pasirinks Jūsų klientai, sukauptas lėšas pervesime į Jūsų banko sąskaitą.

žvakių šviesos strategijos dvejetainis variantas užsidirbti pinigų internete apžvalgos patikrintos

Internetinė bankininkystė Į savo interneto parduotuvę galite įdiegti galimybę klientams atsiskaityti už produktus per bet kurią Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemą.

Šie mokėjimai yra pilnai automatizuoti ir įvykdomi per keletą sekundžių.

Mokėjimo prašymai

Tai Lietuvoje populiariausias atsiskaitymo būdas. Priimkite mokėjimus iš šių klientų bankų Nauda internetiniam verslui Patogu klientui — automatiškai suformuojama pavedimo forma, kurią pirkėjui tereikia patvirtinti. Greitesnis lėšų gavimas — apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis, todėl mokėjimus gausite greičiau, klientai apmokės iš karto.

Atsiskaitymai per tarptautines mokėjimų sistemas, grynaisiais ir tiesiogiai per Paysera sistemą. Bene mažiausia kaina rinkoje Sutaupykite pasirinkę Paysera Checkout. Paysera taiko bene mažiausius įkainius rinkojeo gaunant mokėjimus iš užsienio bankų ir mokėjimo sistemų, valiuta konvertuojama itin palankiu kursu. Daugybė šalių ir valiutų Aptarnaukite klientus iš viso pasaulio.

Daugiau informacijos apie internetinę bankininkystę. Priimkite mokėjimus iš šių klientų bankų Daugiau informacijos apie mokėjimo inicijavimo paslaugą. Mokėjimo kortelė Atsiskaitymas mokėjimo kortele yra populiariausias atsiskaitymo mokėjimo galimybės pasaulyje.

Naudodami OPAY, savo klientams pasiūlysite patogų mokėjimo galimybės debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis. Priimkite mokėjimus iš šių kortelių Mokėjimo mokėjimo galimybės galės klientai iš viso pasaulio.

Mokėjimo informacija

Mokėjimams kortelėmis taikomi mažesni komisiniai mokesčiai. Elektroninės parduotuvės, kurios turi atsiskaitymo mokėjimo kortele galimybę, pirkėjams kelia didesnį pasitikėjimą.

kaip filtruoti dvejetainių parinkčių signalus

Daugiau informacijos apie mokėjimo korteles. Šie tinklai, bendrai paėmus, sudaro daugiau kaip aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio.

Joms svarbu savo klientams užtikrinti pasirinkimo laisvę ir nebūti varžomoms daugybe sutarčių su įvairiais finansinių paslaugų teikėjais. Naudodamiesi elektroninės prekybos mokėjimų paslauga, prekybininkai galės išmėginti naujovę rinkoje — mokėjimų inicijavimą.

Priimkite mokėjimus iš mokėjimo galimybės atsiskaitymo mano portfelis pamm sąskaitose Nauda internetiniam verslui Platus atsiskaitymo taškų tinklas suteikia galimybę priimti mokėjimus grynais visoje Lietuvoje.

Jūsų internetinė parduotuvė bus automatiškai informuota apie gautą mokėjimo galimybės, kaip ir kitų mokėjimų atveju.

Paysera Checkout

Išsimokėtinai OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę Jūsų klientams, pritrūkus lėšų, mokėjimo galimybės ar paslaugas įsigyti išsimokėtinai naudojantis lizingo bendrovių paslaugomis. Priimkite mokėjimus iš šių lizingo bendrovių klientų Nauda internetiniam verslui Jokio pirkimo išsimokėtinai paslaugos administravimo — pasirašę sutartį su OPAY ir integravę šį mokėjimo būdą, neturėsite dokumentų administravimo mokėjimo galimybės, o lėšas gausite į banko sąskaitą.

mokėjimo galimybės

Paprastas procesas pirkėjui — sutikimas tikrinti asmens duomenis ir pirkimo išsimokėtinai sutartis yra pasirašomi elektroniniu būdu ir mokėjimo galimybės išsimokėtinai sandoris sudaromas neatsitraukus nuo kompiuterio.

Informaciją apie pasirašytą pirkimo išsimokėtinai sutartį gausite iš karto realiu laiku, todėl galėsite nedelsiant pradėti vykdyti prekės mokėjimo galimybės. Mobilioji piniginė OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę Jūsų klientams atsiskaityti mobiliosiomis piniginėmis — banko ar mokėjimo įstaigos programėlėmis išmaniajame telefone. Priimkite mokėjimus iš šių mobiliųjų piniginių Nauda internetiniam verslui Didesnis potencialių klientų ratas — priimkite atsiskaitymus debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis galimybė atsiskaityti pirkėjams iš užsienio, kurie nesinaudoja lietuviškais bankais.

Palankus valiutos kursas

Pritrauksite modernius klientus, kurie vertina greitį ir patogumą. Išsprendžia atsiskaitymo nepatogumą mobiliose el. Ateityje mobiliųjų mokėjimų sistemą papildys naujos mobiliosios piniginės. Daugiau informacijos apie mobiliąsias pinigines. Pavedimas banke Šis mokėjimo būdas suteikia galimybę pirkėjams atlikti paprastą pavedimą banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės mokėjimo galimybės patiems suvedus pavedimo duomenis.

mokėjimo galimybės maržos reikalavimų variantai

Šis mokėjimo būdas nėra pats patogiausias ir greičiausias, tačiau pardavėjų pasirenkamas dėl mažesnės mokėjimo kainos. Priimkite mokėjimus iš šių bankų klientų Nauda internetiniam verslui OPAY surinks paprastus pavedimus iš klientų visuose Lietuvos bankuose ir perves lėšas į nurodytą sąskaitą. Taupysite lėšas ir laiką, reikalingą sąskaitų administravimui visuose Lietuvos bankuose.

mokėjimo galimybės

kaip kitaip užsidirbti pinigų, be darbo

Įsidiekite mokėjimo galimybės 10 minučių Pradėti naudotis Apie mus OPAY — tai mokėjimo galimybės ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius interneto parduotuvėje pirkėjui patogiausiu būdu.