Kelios kriptovaliutos


kelios kriptovaliutos

Vienas jų — naujosios kriptovaliutų mokėjimo kortelės. Jos suteikia labai didelius privalumus, kadangi jau greitai kelios kriptovaliutos Lietuvos parduotuvėse bus galima atsiskaityti, pvz. Kol kas beveik visos mokėjimo operacijos yra atliekamos virtualiai, tačiau  debetinė mokėjimo kortelė suteiktų  progą atsiskaitinėti kriptovaliutomis ne tik internetinėse, bet ir tikrose parduotuvėse.

Tokios kortelės iš esmės nėra kažkuo ypatingos — jos atrodo, kaip ir mums įprastos banko kortelės, kurias naudojame kiekvieną dieną parduotuvėse.

Ledger Nano S BITCOIN piniginė - ar jūsų KRIPTOVALIUTOS saugios?

Šios kortelės visų pirma suteiktų patogumą, nes nereikėtų savo kriptovaliutų keistis į įprastas valiutas. Finansines operacijas parduotuvėse vykdytų kompiuterio kasos aparatas, kuris kreiptųsi į mobilią kripto kelios kriptovaliutos ir patvirtintų tam tikrą operaciją.

Tikėtina, kad vėl stebime vieno didžiausių burbulų nuo dot-com formavimąsi. Ir, žinoma, niekas nepasakys, ar viskas nesibaigs kelios kriptovaliutos pat tragiškai, kaip ir XX a. Neabejoti galima tik tuo, kad technologijos blockchain plėtros laikotarpiu ne viena dešimtis žmonijos atstovų taps milijardieriais. Kaip ir tuo, kad didesnis ar mažesnis burbulo sprogimas nuo milijonų žmonių sąskaitų nurašys milijardus.

Tai itin vilioja kiekvieną vartotoją, tačiau pardavėjai vis dar tam iki kelios kriptovaliutos nesiryžta, kadangi tokios sistemos įdiegimas jiems kainuotų papildomus pinigus.

Tačiau papildomos įrangos pardavėjams įsigyti nereikėtų, jeigu atsiskaitymo procesas būtų atliekamas taip pat, kaip ir su paprastomis banko kortelėmis.

kelios kriptovaliutos

Būtent taip ir yra šiuo metu Lietuvoje — su tokiomis kortelėmis mes kelios kriptovaliutos išsigryninti pinigus bet kuriame bankomate kelios kriptovaliutos vėliau panaudoti juos apsipirkinėdami.

Tokios kortelės yra labai patogios ir tuo, kad galima patiems pasirinkti, kokiomis valiutomis eurais, svarais, ar doleriais jos bus aktyvuojamos.

Tai suteikia didelius privalumus atostogaujantiems, ar šiaip kelios kriptovaliutos keliaujantiems žmonėms. Be to pinigus gryninti galima skirtingomis valiutomis kiekvieną kartą.

tapti tarpininku dvejetainiai variantai oscar grind sistema

Kelios komapanijos Lietuvoje jau leidžia tokias mokėjimo korteles. Ir yra tikimasi, kad tokių kortelių populiarumas su laiku tik augs, kadangi poreikis ir kriptovaliutų rinka nuolatos didėja.

kelios kriptovaliutos

Verta paminėti ir tai, kad kriptovaliutų mokėjimo kortelės yra jau senokai pamėgtos ir naudojamos užsienio šalyse. Ten daugelis parduotuvių ir ne tik internetinių — jau priima kriptovaliutas, kaip įprastą valiutą, todėl nebereikia nuolatos grynintis pinigų bankomatuose.

  • Alastair Marsh ir Olga Kharif, Bloomberg m.
  • Kriptovaliutų mokėjimo kortelės – naujovė mūsų šalyje