Išankstiniai pasirinkimai. Išankstiniai balsavimai: ne vieno pasirinkimą lėmė išmestos monetos burtas


išankstiniai pasirinkimai kiek dalyviai uždirba namuose 2 saloje

Svarstoma, kad mažesnį aktyvumą išankstiniame antrojo rinkimų turo balsavime Klaipėdoje galėjo lemti ir tai, kad kaimyniniuose miestuose - Palangoje ir Neringoje - merai jau išrinkti.

Reklama Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone merų rinkimų antrajame ture iš anksto balsavo mažiau rinkėjų nei pirmajame, tačiau komisijų pirmininkai įžvelgia objektyvias to priežastis. Klaipėdos miesto rinkimų apygardos pirmininkas Adolfas Gritėnas pastebėjo tendenciją, kad šį sykį daugeliui rinkėjų buvo sunku apsispręsti, tad ne išankstiniai pasirinkimai metė monetą.

Išankstiniai pasirinkimai apsispręsti buvo tiems rinkėjams, kurie pirmame ture nebalsavo nei už Arvydą Vaitkų, nei už Vytautą Grubliauską, tad nelikus jų palaikomo kandidato rinkėjai šiek tiek sutriko", - pasakojo A.

išankstiniai pasirinkimai

Jo duomenimis, antrajame ture iš anksto į Klaipėdos miesto savivaldybę atėjo balsuoti per 2 rinkėjų. Pirmajame ture iš anksto balsuojančių buvo šiek tiek daugiau išankstiniai pasirinkimai 2 Klaipėdoje paprastai balsuoja nemažai palangiškių ir neringiškių.

išankstiniai pasirinkimai laikrodžių brokeriai

Kadangi pastarųjų miestų merai buvo išrinkti per pirmąjį turą, tai galėjo lemti antrojo turo aktyvumą. Beje, pirmajame ture merai buvo išrinkti išankstiniai pasirinkimai savivaldybių.

Pavyzdžiui, prieš ketverius metus vykusiuose rinkimuose toks rezultatas buvo pasiektas tik išankstiniai pasirinkimai savivaldybių, tad normalu, kad tuomet antrojo turo aktyvumas buvo šiek tiek didesnis", - objektyvias priežastis vardijo A.

išankstiniai pasirinkimai binguru dvejetainiai variantai

Klaipėdos rajono rinkimų apygardos komisijos pirmininko Zigmo Bitino išankstiniai pasirinkimai, rajone antrajame ture iš išankstiniai pasirinkimai balsavo rinkėjai.

Pirmajame ture tokių būta šiek tiek daugiau -

išankstiniai pasirinkimai