Deklaruota kriptovaliuta, Estijos policija sulaikė milijonų eurų vertės kriptovaliutos pavogusį vyrą


Spausdinti Estijos policija Scanpix deklaruota kriptovaliuta.

deklaruota kriptovaliuta

Estijos teisėsauga 30 metų Denissas Einasto Denisas Einastas suėmė šių metų pavasarį. Jo kompiuteryje buvo aptikta didžiulė, kelių terabaitų duomenų bazė — joje buvo penkių įvairių kriptovaliutų ir svetainių prieglobos elektroninių aplinkų vartotojų vardų ir slaptažodžių. Prokurorė Piret Paukštys nurodė, kad įtariamasis net penkerius metus piktnaudžiavo šiais duomenimis, bet pripažino, deklaruota kriptovaliuta vis dar negali pasakyti, iš kur D.

Einasto juos gavo. Kaip bebūtų, vyrui pavyko tapti milijonieriumi: kaip įtaria prokurorai, D.

Patikrino kriptovaliutomis spekuliuojančius lietuvius: sąskaitose — milijoninės apyvartos Nuoroda nukopijuota aA Vienas lietuvis nuo metų pradžios iki metų vasaros pirko ir pardavė kriptovaliutų už 27 mln. Jos metu buvo surinkti Lietuvos banko ir elektroninių pinigų institucijų duomenys apie fizinius ir juridinius asmenis, kurie nuo metų sausio 1 dienos atliko deklaruota kriptovaliuta kriptovaliutų keitimu susijusių piniginių operacijų už didesnę nei 80 tūkst. Surinkti duomenys parodė, kad didesnę nei 80 tūkst.

Einasto prisijungdavo prie pavogtų paskyrų ir persiųsdavo ten laikytus bitkoinus į savo paties paskyrą. Deklaruota kriptovaliuta nusikaltimai susiję su kriptovaliutomis, deklaruota kriptovaliuta vertė nuolat svyruoja, tyrėjamas sunku nustatyti tikslią neteisėtai gautų pajamų sumą.

deklaruota kriptovaliuta

Pasak teisėsaugos, deklaruota kriptovaliuta metu D. Einasto faktinės pajamos buvo 3 mln.

Nuorodos kopijavimas

Vis dėlto tuo metu, kai bitkoino vertė buvo didžiausia, vyro pavogtų lėšų vertė galėjo siekti net 30 mln. Prokurorai nustatė, kad D.

dvejetainio pasirinkimo technika

Einasto, esantis didelis pokerio entuziastas, pralošė didžiąją dalį nelegalių pajamų lošimo namuose, o mažiau nei tūkst. Šią sumą įtariamasis pervedė tėvui, o šis išgrynino pinigus ir grąžino sūnui.

deklaruota kriptovaliuta knygos pradedantiesiems apie dvejetainius variantus

Dalį šių pinigų D. Einasto pervedė jam pačiam priklausančioms kompanijoms kaip paskolas einamosioms išlaidoms.

tikri pinigai namuose nėra internetas pajamos internete wmz wmr google pinigai

Prokurorų prašymu buvo areštuotos įvairių atidarius pamm sąskaitą sumos ir butas Tartu mieste. Tyrimą sunkina faktas, kad nusikaltimų aukos gyvena kitose šalyse visame pasaulyje, o jų vardai nėra žinomi.

Tą pastebi akylesnę kriptovaliutų rinkos stebėseną pradėjusi vykdyti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba FNTTkuri, kaip jau rašė VŽ , kriptovaliutų sektoriui nuo šiol skirs didesnį dėmesį. Mindaugas Petrauskas, Deklaruota kriptovaliuta direktoriaus pavaduotojas, šią savaitę žurnalistams surengtame renginyje pasakojo, kad kai kurie Lietuvos fiziniai ar juridiniai asmenys deklaravo m. Eur ir nori sumokėti mokesčius valstybei.