Brangios kriptovaliutos


Sukurta kriptovaliuta be bloko grandžių – tobuliau nei bitcoin?

Pradžia Kriptovaliutos Sukurta kriptovaliuta be bloko grandžių — tobuliau nei bitcoin? Bitcoinas nėra vienintelė tobula ir populiari valiuta. Vienas iš labiausiai intriguojančių pavyzdžių — IOTA.

pasirinkimo galimybių pasibaigimas kriptovaliutos audra

Per tris savaites šios valiutos vertė pakilo daugiau kaip 4 brangios kriptovaliutos dolerių. Tačiau įdomiausia dalis čia yra ta, kad ši valiuta visiškai nesivadovauja ir nenaudoja bloko grandžių sistemos.

Kriptovaliutos manija apimė visą pasaulį, Lietuva neatsilieka ir jau šiuo metu sostinėje galima įsigyti žemės sklypą už bitkoinus Sostinėje brangios kriptovaliutos sklypų pardavimai už bitkoinus, praneša portalas madeinvilnius. Jau parduoti pirmieji Brangios kriptovaliutos bei Lamborghini automobiliai už bitkoinus. Kripto valiutų pionieriai už virtualią valiutą perka ne tik automobilius, bet ir butus, namus, keliones ir kitus brangius pirkinius. Šiandieniniame idėjų ir progreso pasaulyje, bitkoinai ir kitos kriptovaliutos įgauna naują prasmę. Netoli Vilniaus statomame ekologiškame "Aurių" miestelyje galima įsigyti žemės sklypą atsiskaitant už jį bitkoinais ar kita kriptovaliuta.

Šis įspūdingas vertės pakilimas prasidėjo jau lapkričio pabaigoje, kai Vokietijoje ne pelno siekiantis IOTA fondas paskelbė apie naujos kriptovaliutos atsiradimą.

Kas toliau? Nors IOTA žetonai gali būti naudojami kaip ir bet kuri kita kriptovaliuta, protokolas buvo specialiai sukurtas naudoti su prijungtais įrenginiais, teigia vienas iš kūrėjų kolektyvo narių -  David Sønstebø. Organizacijos renka didžiulius duomenų kiekius, pradedant nuo brangios kriptovaliutos stebėjimo sistemų iki jutiklių, stebinčių pramoninių mašinų našumą.

Eksperto prognozė: kaip kriptovaliutų rinka atrodys 2019 metais

Tačiau beveik visa ši informacija yra susijusi su duomenų baze, o brangios kriptovaliutos su vartotojų pinigais, sako Sønstebø. IOTA sistema gali tai daryti dviem būdais, sako jis.

Pirma, tai galima užtikrinti šių duomenų vientisumą, kad jis būtų apsaugotas nuo suklastotų decentralizuotų failų. Antra, tai leidžia nemokamai atlikti sandorius tarp duomenų savininkų ir visų, kurie nori jį nusipirkti.

brangios kriptovaliutos

Yra daugybė įmonių, kurios nori pasinaudoti šiais duomenimis. Vietoj blockchain IOTA naudoja "tangle", kuris yra pagrįstas matematine koncepcija, vadinama acikline grafika.

ne ūkio dvejetainiai variantai

Sønstebø problema, susijusi su bitcoinu ir kitomis blokų grandžių sistemomis yra ta, kad sandorių patikrinimui jos remiasi kasėjų brangios kriptovaliutos tinklu. Taigi IOTA atsisakė galimybės kasti valiutas.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Vietoj to, kai vartotojas išduoda sandorį, tas asmuo taip pat patvirtina du atsitiktine tvarka atrinktus ankstesnius brangios kriptovaliutos kriptovaliutos, kurių kiekvienas nurodo du kitus ankstesnius sandorius ir pan.

Sunstebø" teigimu, augant naujiems sandoriams, visas valiutos tinklas auga.

investuoti į p2p internetu

Pastaraisiais mėnesiais kai kurie žinomi kriptovaliutų tyrimų bendruomenės nariai išreiškė abejonių dėl IOTA dizaino ir bendro saugumo. Brangios kriptovaliutos mokslininkai iš MIT ir Bostono universiteto pranešė, kad jie atrado rimtų pažeidimų naujoje valiutoje.

Kriptovaliutos kasimas - Kaip aš per 5 min tapau Kriptovaliutų Maineriu?

IOTA pataisė pažeidimus, o Sønstebø sako, kad saugumo priemonės tikrai neleis niekam prarasti lėšų.