Bitcoin perspektyvos


Aktualijos VU KnF mokslininkas apie bitcoin perspektyvos inovacijas ir Bitcoin alternatyvas su Silicio slėnio startuolių kūrėjais diskutuoja Stanfordo universitete JAV Nuo šių metų sausio 15 dienos startavo Grin kriptografinė valiuta grin-tech.

bitcoin perspektyvos patarti geram dvejetainiam brokeriui

VU KnF docentas dr. Saulius Masteika dalyvavo naujos kriptografinės valiutos Grin programuotojų susitikime  inovatoriaus Tim Draper universiteto inovaciniame centre Silicio slėnyje, JAV.

Silent but HUGE BTC Moves Being Made! Pump Soon!?

Bitcoin perspektyvos siekiama eliminuoti tokius Bitcoin kriptografinės valiutos trūkumus, kaip sandorių per sekundę skaičiaus ribotumas ir Bitcoin sąlyginis privatumas. Jau keletą metų vyksta Bitcoin perspektyvos blokų grandinės intensyvūs atnaujinimai, susidaro grandinės atšakos angl. BitcoinCash patobulinimais siekiama užtikrinti pakankamą transakcijų kiekį per sekundę ir dėl to mažesnius mokesčius vartotojams, tačiau nepaliečiamas transakcijos privatumo klausimas.

bitcoin perspektyvos

O startavusia Grin valiuta siekiama ne tik padidinti transakcijų bitcoin perspektyvos per sekundę, bet ir sukurti taip vadinamą privačią valiutą angl. Private coinkuomet siuntėjo ir gavėjo adresams liekant bitcoin bitcoin perspektyvos, neviešinamas  persiunčiamos kriptografinės valiutos kiekis.

Masteika dalyvaus  ir Stanfordo universiteto Alumnų centre organizuojamoje blockchain konferencijoje Stanford Blockchain Conferencekurioje pristatomos ir aptariamos blockchain technologijos taikymo versle aktualijos ir jos diegimo, užtikrinant saugumą ir tobulinant protokolą, perspektyvos.

bitcoin perspektyvos

Renginyje gausu ne tik tyrėjų iš universitetų, bet ir verslo atstovų, blockchain startuolių, kriptografinių valiutų kūrėjų.